Najaarswandeling 2018

De paden op, het bossen in!

Het is najaar en we gaan weer wandelen met z’n allen!
Deze keer hebben we een gebied in het zuiden van het land gezocht, zodat onze zuidelijke vrienden en Belgische buren ook mee kunnen gaan en niet zo ver hoeven te rijden!

Wanneer: zondag 21 oktober
Waar: Chaamse bossen, Industriestraat 24, Chaam
Hoe laat: 12.00 uur verzamelen

MJJ_5624 b aangepast fb wandelen slowaken chaamDe Chaamse bossen zijn een van de mooiste wandelgebieden. Naast de wandelpaden in het bos zijn er ook heerlijke vennen waar de honden in mogen zwemmen, rennen of plonzen.
Kortom, een gebied waar de honden heerlijk kunnen racen en de baasjes genieten.

Het kan zijn dat het slecht weer is. Dan is het verstandig om laarzen aan te doen. Er kunnen plassen op de paden liggen.

Na afloop is het mogelijk om op eigen kosten een hapje of een drankje te bestellen bij het Pannenkoekenhuis De Steengroeve.

We verzamelen op de parkeerplaats die aan het einde links van het weggetje (Industriestraat) is te vinden. De honden kunnen daar dan meteen los. (let op dat ze geen overlast veroorzaken voor overige wandelaars of mensen die de auto willen parkeren.)

Wie loopt er mee? Graag zien we jullie op 21 oktober 2018 en maken er een gezellige
wandeling van!
Aanmelden voor de wandeling graag via Facebookpagina van de vereniging.
Of mail naar activiteiten@slowaaksestaande.nl

Tot zondag 21 oktober
Het bestuur en de activiteitencommissie SRSH